Na odreagování slouží nejlépe knihy.
"Život je příběh vyprávěný blbcem."

Přijetí

7. listopadu 2013 v 19:02 | Toffi |  1. Záhada železného domu
Bylo osm hodin ráno a pan Drops se svým pejskem Dennym se chystal na přijímací pohovor do policejní stanice oddělení vražd a únosů. Pokud mu to vyjde, on i jeho skvělý psí přítel dostanou zaměstnání. Už ráno měl všechno popletené. Oblékl si každou ponožku jinou, naopak kalhoty, místo cukru si dal do čaje sůl a místo konzervy dal Dennymu broskvový kompot. Naštěstí ho na to také hned hlasitým zaštěkáním Denny upozornil.
Poslali ho do posledního patra na konec chodby první dveře vpravo. Vešel do místnosti. Byla bíle vymalovaná, z okna byl nádherný výhle. V rohu byste byli viděli tiskárnu, kdyby ji nezakrývali dva stoly, jeden převršen hromadou různých papírů, složek nebo krabic.
Za tím stolem na něj čekala žena. Měla na sobě červené tričko s velkým výstřihem, černou milisukni a bílé boty na platformě. Tmavě hnědé vlasy jí sahaly do půlky zad.
,,Vy musíte být pan James Drops. A toto bude Denny." ukázala na psa.
,,Dobrý den. Omlouvám se, že jdu pozdě."
,,V pořádku. Já přišla taky před chvílí." pousmála se. ,,Teď vám řeknu, jak to proběhne. Budete mít dva měsíce, abyste vyřešil jeden případ. Já vám samozřejmě budu pomáhat, abyste to nezpatlal. Začínáte dnes v 14:00 po obědě, tady. Pak už jen počkáme na první telefonát. Dejte mi prosím vaše telefoní číslo. Máme ale dalších deset zájemců, tak se snažte. Toto bude váš stůl." ukázala na prázdný stůl, ,,Tady máte věci, které budete potřebovat." s těmi slovy mu podala krabici a odešla.
Naklonil se k jejímu stolu a přečetl si na průkazu policie Katherine Daugte.
,,No, Denny, vypadá to, že máme dočastné zaměstnání." a odešli ke stolu prohrabat krabici od Katherine.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucy lucy | Web | 16. listopadu 2013 v 18:13 | Reagovat

Hoj Toffi, to je super nápad napsat detektivku. Tahlensta se mi líbí, doufám že bude pokračování:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem."